L'Escola

Equip humà

 

El projecte educatiu de l’escola el portem a terme amb la feina i la implicació de tots els professionals que hi treballem: mestres, monitors, personal administratiu  personal dels serveis educatius externs, de cuina i de neteja. Tothom, amb la seva feina diària i amb les maneres de relacionar-se amb els nens i nenes, hi fa la seva funció educadora. Entre tots assegurem els aprenentatges instrumentals i també l’educació artística, l’hàbit i el plaer per la lectura, l’adquisició de valors com l’esforç, la convivència, el respecte, la participació, l’estima al barri i al país... 

 

CLAUSTRE DE MESTRES

 

EDUCACIÓ INFANTIL

P3

Gemma Evia

Lourdes Brió

Isabel Llubià (TEI)

 

P4

Núria Melero

Sílvia Ribet (Coordinadora)

 

P5 

Mercè Llopart

Oscar Barenys

 

Suport 

Esther Domínguez

Sandra López (música)

Anna Duran

 

 

CICLE INICIAL

1r

Paula Gutiérrez

Martí Genovès

 

2n

Nati Cuy (Coordinadora)

Ramona Garcia

 

Suport

Marga Pugès

Susana Corman

Olga Martí

 

 

CICLE MITJÀ

3r

Neus Sagrera (Coordinadora)

Pilar Querencias

 

4t

Daniel Layunta

Marta Rodríguez/ Elisabet Couceiro

 

Suport

Rosa López

Carme Varet

Laura Avia

Susana Corman

 

 

CICLE SUPERIOR 

Eva Carrasco

Marta Pons /Carme Claveria

 

Olga Díaz (Coordinadora)

Marina Porta

 

Suport

Anna Faz

Mònica Bachs

Carme Varet

Gemma Sitjà

 

 

ESPECIALISTES

 

Educació física              

Rosa López

 

Anglès                           

Laura Avia

Marina Porta

Marta Pons

Martí Genovès

 

Educació musical             

Anna Faz

Sandra López 

 

Atenció a la diversitat

Marga Pugès

Carme Varet

Susana Corman

Mònica Bachs

Olga Martí

 

Audició i llenguatge        

Mònica Bachs

Olga Martí

                                    

Educació plàstica   

Roser Caritx (AMPA)

 

Biblioteca              

Sílvia Ribet

Noemí  Arjona (AMPA)

 

 

 

 

EQUIP DIRECTIU

Directora:              Gemma Sitjà

Cap d’estudis:       Susana Corman

Secretària:            Esther Domínguez

 

 

SECRETARIA/CONSERGERIA

Sílvia Prados

Eva Muñiz (AMPA)  

M.Carmen Pérez                          

M. Rosa Ramón

 

 

EQUIP  DE MONITORS  

 

P3

 

Jaime Juárez

Cristina Sánchez- Pajares

Clàudia Tebar

Aran Egea

 

P4 

Alba Cano

Pau Castellano

Anna Porret

 

P5

Pepa Flores

Maria Palau

 

1r

Maite Camps

Manel Farrerons

 

2n

Jordi Bigay

Aida Garcia

 

3r

Marina Aguilar

Gerard Niubó

 

4t

Anna Arumí

Patrícia Párraga

 

Aniol Roldan

Irene Lado

 



Ana Verdugo

Oriol Castellano

 

Suport/Vetlladora

Noemí Rey 

 

Coordinació: Roser Corominas

 

EQUIP DE CUINA

Oriol Parent     

Fernando Da Silva

M. Carmen Díaz   

Anna Parra

Maite Edo

M. José Escribano

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



CLAUSTRE