L'Escola

Equip humà

 

 

El projecte educatiu de l’escola el portem a terme amb la feina i la implicació de tots els professionals que hi treballem: mestres, monitors, personal administratiu i de serveis i de cuina. Tothom, amb la seva feina diària i amb les maneres de relacionar-se amb els nens i nenes, hi fa la seva funció educadora. Entre tots assegurem els aprenentatges instrumentals i també l’educació artística, l’hàbit i el plaer per la lectura, l’adquisició de valors com l’esforç, la convivència, el respecte, la participació, l’estima al barri i al país... 

 

 

CLAUSTRE DE MESTRES

P3

Mariona García

Lourdes Brió

Isabel Llubià ( tècnica d'educació infantil )

 

P4

Núria Melero

Sílvia Ribet

 

P5 

Mercè Llopart

Gemma Èvia

 

Suport parvulari 

Elvira Reñé

Esther Domínguez

Sandra Jiménez

 

1r

Ely Vilaseca

Paula Gutiérrez

 

2n

Nati Cuy 

Mònica Rodríguez

 

3r

Neus Sagrera

Daniel Layunta

 

4t

Carme Claveria (Substitució Maria Garrido)

Ramona Garcia

 

Eva Carrasco

Marta Pons /Mari Real

 

Olga Díaz

Marina Porta

 

Educació física              

Rosa López

Carme Claveria

 

Anglès                           

Maribel Cequier

Laura Avia (Susbtitució Berta Farré)

Marina Porta

 

 

Educació musical             

Anna Faz

Sandra Jiménez

 

Atenció a la diversitat

Marga Pugés

Susana Corman

Mònica Bachs

Carme Varet

 

Audició i llenguatge        

Mònica Bachs

Olga Martí

                                    

Educació plàstica   

Roser Caritx (AMPA)

 

Biblioteca              

Noemí  Arjona (AMPA)

 

EQUIP DIRECTIU

Directora:              Gemma Sitjà

Cap d’estudis:        Susana Corman

Secretària:            Maribel Cequier

 

FOTO CLAUSTRE

 

SECRETARIA/CONSERGERIA

Sílvia Prados

Eva Muñiz (AMPA)                            

M. Rosa Ramón

 

 

EQUIP  DE MONITORS  

 

P3

Laia Garcia

Laura Martínez

Jordi Bigay

Aran Egea

 

P4 

Anna Porret

Laura Rius

Alba Dosrius 

 

P5

Pepa Flores

Pau Castellano

 

1r

Maite Camps

Aida Garcia

 

2n

Manel Farrerons

Estíbaliz Pastor

 

3r

Marina Aguilar

Anna Arumí

Noemí Rey (suport)

 

4t

Sílvia Gascón

Gerard Niubó

 

Patrícia Párraga

Irene Lado

 


Ana Verdugo

Oriol Castellano

Noemí Rey (suport)

 

Coordinació: Roser Corominas

 

EQUIP DE CUINA

Oriol Parent     

M. Carmen Díaz   

Maria Ángeles Melero

Fernando Da Silva

Merche García

Maite Edo

M. José Escribano