L'Escola

Equip humà

 

El projecte educatiu de l’escola el portem a terme amb la feina i la implicació de tots els professionals que hi treballem: mestres, monitors, personal administratiu  personal dels serveis educatius externs, de cuina i de neteja. Tothom, amb la seva feina diària i amb les maneres de relacionar-se amb els nens i nenes, hi fa la seva funció educadora. Entre tots assegurem els aprenentatges instrumentals i també l’educació artística, l’hàbit i el plaer per la lectura, l’adquisició de valors com l’esforç, la convivència, el respecte, la participació, l’estima al barri i al país... 

 

CLAUSTRE DE MESTRES

 

EDUCACIÓ INFANTIL

P3

 

Gemma Evia

Sílvia Ribet (Coordinadora)

Mònica Bachs

Isabel Llubià (TEI)

 

P4

 

Mercè Llopart

Lourdes Brió

Sara Belmonte

 

P5 

 

Núria Melero

Mariona Garcia i Laura López

Elisabet Costa

 

Suport 

Esther Domínguez

Maria Jesús Garcia-Gil

 

CICLE INICIAL

1r

 

Ramona Garcia

Rosa López

Berta Iñíguez

 

2n

 

Nati Cuy (Coordinadora)

Paula Gutiérrez

Marta Navas

 

Suport

 

Susana Corman

Carme Varet

 

CICLE MITJÀ

3r

 

Neus Sagrera (Coordinadora)

Pilar Querencias

Mariola Ibáñez

 

4t

 

Daniel Layunta

Marta Rodríguez/ Mar Obalat

Olga Martí

 

Suport

 

Carme Varet

Laura Avia

 

CICLE SUPERIOR 

 

Marta Pons /Jasón Valén

Olga Díaz (Coordinadora)

 

 

Júlia Sola

Marina Porta

 

Suport

 

Anna Faz

Carme Varet

Susana Díaz

Gemma Sitjà

 

ESPECIALISTES

 

Educació física 

            

Rosa López

Mariola Ibáñez

Jasón Valén

 

Anglès  

                         

Laura Avia

Marina Porta

Marta Pons

Júlia Sola

Laura López

 

Educació musical 

            

Anna Faz

Pilar Querencias

Paula Gutiérrez

Berta Iñíguez 

 

Atenció a la diversitat

 

Carme Varet

Susana Corman

Mònica Bachs

Olga Martí

 

Audició i llenguatge  

      

Mònica Bachs

Olga Martí

                                    

Educació plàstica   

 

Roser Caritx (AMPA)

 

Biblioteca  

            

Sílvia Ribet

Noemí  Arjona (AMPA)

 

EQUIP DIRECTIU

Directora:             Gemma Sitjà

Cap d’estudis:       Susana Corman

Secretària:           Esther Domínguez

 

 

SECRETARIA/CONSERGERIA

 

Sílvia Prados

Eva Muñiz (AMPA)  

M.Carmen Pérez                          

Cristóbal Campoy

 

 

EQUIP  DE MONITORS  

 

P3

 

Jaime Juárez

Aida Garcia

Cristina Sánchez- Pajares

Clàudia Tebar

Anna Arumí

Anna Porret

 

P4 

Alba Cano

Pau Castellano

Maria Cabrisses

 

P5

Pepa Flores

Maria Palau

Aniol Roldán

 

1r

Mari Carmen Pérez

Núria Piqué

Noemí Rey

 

2n

Maite Camps

Patrícia Párraga

Aran Egea

 

3r

Ana Verdugo

Aitor Espinós

Enric Gracia

 

4t

Gerard Niubó

Jordi Bigay

Sara Gállego

 

Oriol Castellano

Irene Lado

 



Helena Font

Marina Aguilar

 

Suport/Vetllador Pau Navarro

 

Coordinació: Roser Corominas

 

EQUIP DE CUINA

 

Oriol Parent     

Fernando Da Silva

M. Carmen Díaz   

Anna Parra

Maite Edo

M. José Escribano

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



CLAUSTRE